یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای زیباسازی ساختمان که کارایی بسیار بالایی نیز در ساخت و ساز داشته سقف کاذب تایل آلومینیومی می‌باشد. نکته شایان ذکر این است که این سازه همواره مورد توجه صاحبان فضاها قرار گرفته و به عنوان یک انتخاب محبوب و مناسب در پروژه‌های مسکونی، تجاری و صنعتی از آنها استفاده می‌شود. شاید در ابتدا این سوال را از خود بپرسید که سقف کاذب تایل آلومینیومی به چه علت از محبوب‌ترین سازه‌ها می‌باشد. 

در واقع جالب است بدانید که آلومینیوم دارای ویژگی‌های بسیار زیادی مانند سبکی، مقاومت در برابر زنگ زدگی و همچنین قابلیت بازیافت می‌باشد و به همین علت توانسته است همواره مورد توجه افراد قرار بگیرد. تا به اینجای مطلب تقریباً با محبوب‌ترین سقف کاذب آشنا شدید؛ اما حتماً اکنون در رابطه با قیمت سقف کاذب تایل آلومینیومی سوالاتی دارید. در ادامه توضیحات مهم‌تری را در این خصوص مشاهده می‌کنید.

عوامل تعیین کننده قیمت سقف کاذب تایل آلومینیومی

همانطور که می‌دانید همواره عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند تعیین کننده قیمت سقف کاذب تایل آلومینیومی باشد. به عنوان مثال شما به عنوان یک خریدار باید بدانید که تایل‌های آلومینیومی از نظر شکل ظاهری و یا حتی از نظر کاربرد نیز با یکدیگر تفاوت دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی نوع رنگ کاری و یا روکش استفاده شده بر روی این سازه نیز می‌تواند از عوامل مهم تعیین قیمت باشد‌. همچنین از سوی دیگر باید اشاره کنیم که سقف کاذب تایل آلومینیومی در وزن‌ها و همچنین ابعاد مختلف تهیه و تولید شده و هر یک از آنها با مزیت‌های مختلفی سازماندهی شده‌اند. در نتیجه قیمت سقف کاذب تایل آلومینیومی با یکدیگر ممکن است تفاوت‌های زیادی داشته باشد.

نکته دیگر این است برای اینکه بتوانید بهترین محصول و همچنین مناسب‌ترین قیمت را از سقف کاذب تایل آلومینیومی خریداری کنید با استفاده از شرکت‌های تولید کننده و بدون استفاده از واسطه‌ها اقدام به خرید کنید. شرکت ajv که یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده در این زمینه می‌باشد می‌تواند محصول با کیفیتی را به شما ارائه داده و مطابق میل شما آنها را طراحی کند.

انواع سقف کاذب تایل آلومینیومی از نظر روکش و رنگ

در واقع مدل‌های مختلفی از تایل‌ها در رنگ‌ها و همچنین طرح‌های گوناگون وجود داشته که با توجه به نوع رنگ استفاده شده و همچنین روکشی که برای آنها قرار داده شده است قیمت و ویژگی‌های مختلفی دارند. مهم است بدانید که در مکان‌های مرطوب بهتر است که حتماً از تایل‌های آلومینیومی با روکش پی‌ وی‌ سی استفاده کنید که مقاومت بسیار زیادی در برابر آب و رطوبت دارد. 

نکته دیگر این است که تنوع بالای رنگ این روکش می‌تواند قدرت انتخاب بسیار زیادی را به مشتریان شما بدهد. از سایر نمونه‌های تایل‌های آلومینیومی می‌توان به رنگ کاری‌های الکترواستاتیکی اشاره کرد. در واقع این محصول نیز دارای ظاهر بسیار جذاب و همچنین تنوع رنگ بالا بوده و امکان انتخاب‌های متفاوتی را به مشتریان خود می‌دهد.

مزایای مختلف تایل سقف کاذب آلومینیومی

سقف کاذب تایل آلومینیومی دارای خصوصیات مختلفی بوده که آنها را نسبت به یکدیگر متمایز کرده است. به عنوان مثال برخی از آنها دارای وزن پایین نسبت به سایر انواع سقف‌های کاذب و برخی دیگر قابلیت نصب راحت و سریع را دارند.  در ادامه مهم‌ترین مزایای تایل آلومینیومی را می‌بینید.

• سقف کاذب تایل آلومینیومی قابل استفاده برای مکان‌هایی بوده که مسیر عبور تاسیسات ساختمانی و اتصالات مختلف می‌باشند

• این سازه‌ها دارای استحکام و عمر مفید بوده و نسبت به سایر نمونه‌های سقف کاذب مقاومت بالاتری دارد

• این نوع سقف کاذب از نظر طرح و رنگ بسیار متفاوت و متنوع می‌باشد

• سقف کاذب تایل آلومینیومی قابلیت تولید در ابعاد مختلف را دارا است

• این سازه به علت اینکه از جنس آلومینیوم ساخته شده در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت می‌کند

• در مکان‌هایی با مساحت بالا نیز می‌توان از سقف کاذب تایل آلومینیومی استفاده کرد