محصولات ما فضاییست!
کارخانه : جاده آبعلی - منطقه صنعتی کمرد - خیابان کارگر- خیابان تهران صنعت - کوچه نوین 2 - پلاک 2
دفتر فروش : تهران - تجریش - خیابان دربندی - خیابان تهرانی - کوچه فوقانی - پلاک 8

مقالات


یوزپلنگ ایرانیبررسی انواع تایل آلومینیومی

بررسی انواع تایل آلومینیومی

سقف کاذب یا ثانویه روی سقف اصلی ایجاد می‌شود، برای ایجاد آن نیز به متریال‌های خاصی از جمله تایل نیاز است. تایل انواع متفاوتی دارد که یکی از آنها تایل آلومینیومی است. در ادامه به بررسی انواع تایل آلومینیومی پرداخته‌ایم.

همه چیز راجع به قیمت انواع تایل آلومینیومی سقفی

همه چیز راجع به قیمت انواع تایل آلومینیومی سقفی

برای ایجاد سقف ثانویه (سقف کاذب) ابتدا باید زیرسازی صورت بگیرد سپس با استفاده از تایل به آن نما بخشید. برخلاف بخش زیرسازی که متریال‌های آن ثابت هستند و تنوعی ندارند اما قسمت بیرونی کار که همان تایل می‌باشد بسیار متنوع است. تایل آلومینیومی ای جی وی یکی از انواع آنهاست که در ادامه علاوه بر ویژگی‌هایی که دارد به قیمت انواع تایل آلومینیومی سقفی نیز پرداخته‌ایم.

تولید کننده تایل آلومینیومی سقف کاذب ای جی وی

یکی از مهمترین اتفاقاتی که امروزه در ساختمان سازی بسیار به چشم می‌خورد استفاده از تایل‌های آلومینیومی ای جی وی بوده که دارای تنوع بسیار بالایی است. در حالت کلی تایل‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین مواد اولیه ساخت و ساز محسوب می‌شوند که امروزه برای اجرای انواع پروژه‌های ساختمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

کارخانه تولید دامپا آلومینیومی ای جی وی

دامپاها از انواع خانواده‌های سقف‌های کاذب آلومینیومی به حساب می‌آیند که جنس آن کاملاً از آلومینیوم بوده و به علت مشخصات و ویژگی‌های خاصی که دارند توانسته‌اند یک انتخاب مناسب برای شرکت‌های ساخت و ساز محسوب شوند. در واقع بیشتر افرادی که قصد خرید از دامپاهای آلومینیومی ای جی وی را دارند می‌خواهند بدانند که بهترین کارخانه تولید دامپا آلومینیومی ای جی وی کدام است؟

تایل آلومینیومی بهترین تایل 60 در60 سقف کاذب با یک عیب

تایل آلومینیومی بهترین تایل 60 در60 سقف کاذب با یک عیب

تنوع تایل های سقف کاذب بسیار زیاد و درحال توسعه وگسترش است اما یک تایل هنوز که هنوز است در رتبه یک و بهترین قراردارد و آن تایل آلومینومی است تنها با یک عیب که در این گفتار به آن خواهیم پرداخت .تلفن فروش : 02191693121

مشخصات فنی تایل آلومینیومی نمایان (دیتا شیت)

مشخصات فنی تایل آلومینیومی نمایان (دیتا شیت)

برای خرید تایل آلومینیومی ای جی وی  شما نیاز به مشخصات فنی از قبیل نوع جنس ،ضخامت ،مدل،طرح،مساحت و تعداد در هر کارتن و.... دارید که با مطالعه این گقتار پاسخ سولات خود را گرفته و ابهامات شما برطرف میگردد.

مدیریت محترم هلدینگ ساختمانی پیگاژ جناب آقای سیدرضاحسینی متواد سال 1357فارغ التحصیل سال 1388از دانشگاه تهران با گرایش منظر معماری است.
انسانی که با همه نامهربانی ها؛عدم حمایت توسط نهاد های متولی صبورانه به کار خود ادامه میدهد.
مردی که بارها شکست را تجربه و هرشکست را سکوی پرش به مرحله بعدی دانسته و هنوز فعال وپویا مسیر رسیدن به هدف خود که چیزی غیرازارتقا فرهنگ سبک سازی در کشور نیست را میپیماید. تا در هنگام وقوع بلایای طبیعی انسانهای کمتری از دست بروند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...