تایل آلومینیومی بهترین تایل 60 در60 سقف کاذب با یک عیب 

تنوع در تایل های سقف کاذب بسیار بسیار زیاد و در حال افزایش است . در جهان کمپانی های بسیاری در حال ارایه جدید ترین تایل های سقفی و دیواری هستند و روزی نیست که یک محصول جدید به بازار معرفی نشود.

تنوع درتایل های سقف کاذب گاهی خریدار را دچار مشکل در تصمیم گیری میکند هرچند تنوع بالا تایل سقف کاذب سبب شده تا سلایق بیشتری را تامین و طراحان ومعماران را نیز به چالش جدی بکشد وگاها این تنوع باعث میشود تا تغییرات اساسی در طرح ونقشه های خود ایجاد کنند.

اکنون درصنعت ساخت وساز و سقف کاذب رقابت با سرعت نور در بین تولید کنندگان وجود دارد و شرکتها بی وقفه در حال توسعه و معرفی محصولات جدید به جهان هستند .

در تمام کشورهای جهان و بسته به نوع فرهنگ وتبلیغات از طرف تولید کنندگان و بررسی های جهانی و سرچی در گوگل در کمترین زمان میتوان پی برد که کدام تایل سقف کاذب در کدام قاره و کشور خواهان بیشتری دارد.

برای بررسی اینکه از بین تایل های  سقف کاذب چرا تایل آلومینیومی (برای مشاهده محصول اینجا کلیک کنید.) گوی سبقت را ازبقیه ربوده و بهترین تایل سقف کاذب محسوب میشود باید مزیت های ذیل را درنظر بگیریم :

1-عمر مفید تایل آلومینیومی سقف کاذب

تایل آلومینیومی به دلیل ساختاراستفاده از ورق آلومینیوم درتولیدش و هم چنین کتینگ رنگ با فن آوری پاشش پودری الکترواستاتیک و پخت رنگ درکوره حدودا 100 سال عمر مفید تایل آلومینیومی برآورد میگردد .

2-مقاومت تایل آلومینیومی  در برابر سرما و گرما

تایل آلومینیومی در برابر سرما و گرما ازتاب و توان بسیار بالایی برخوردار است و هیچ محصول دیگری دارای رقابت با تایل آلومینیومی سقف کاذب نیست . تایل آلومینیومی به دلیل آلیاژ آلومینیموم واکنش فوق العاده مناسبی از خود نشان داده و انقباظ و انبساط این محصوا بی نظیر است .

3-مقاومت تایل آلومینیومی در برابر آب و رطوبت

همه میدانیم که آلیاژ آلومینیوم در برابر خورده گیو آب کاملا مقاوم است و علت آن ایجاد همبستگی با اکسیژن محیط بوده که با برخورد با آلومینیوم ایجاد یک لایه اکسیدی نازک  بر سطح خود سبب خوردگی شده و باتوجه به اینکه با رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ایی نیز پوشش میشود دربرابر آب شور نیز مقاومت بالایی دارد وتایل آلومینیومی دارای این مزیت ها است .

4-مقاومت تایل آلومینیومی  دربرابر آتش و حرارت

نقطه ذوب آلومینیوم 660 درجه است ريالیعنی تایل آلومینیومی تا گرمای 660 درجه قابلیت تحمل آتش مستقیم رای ذوب شدن دارد و برای افزایش مقاومت تایل آلومینیومی در برابر حریق رنگ کوره ایی نیز به کمک آماده و رنگ پودری تایل در دمای 220 درجه درکوره پخته و سطح مقاومت تایل آلومینیومی را افزایش میدهد .

5-مقاومت تایل آلومینیومی در برابر فرسایش وخوردگی 

مکان استفاده از تایل آلومینیومی در سقف های کاذب است و هیچ ارتباطی با زمین یا خاک ندارد عدم ارتباط با خاک و مکان استفاده تایل آلومینیومی به شدت از فرسایش و خوردگی این محصول جلوگیری میکند.

6-قابل بازیافت بودن تایل آلومینیومی و برگشت به چرخه مصرف

آلیاژ آلومینیوم یا هر محصولی که از آلومینیوم تولید میگرد قابل بازیافت بوده و تایل آلومینیومی سقف کاذب نیز از این قاعده مستثنا نیست .

7-افزایش ارزش تایل آلومینیومی بعد از سال ها مصرف

آلومینیوم یک محصول دارای ارزش است و علت آن این است که در دسته های متال های دارای ارزش جا گرفته و تایل آلومینیومی برای خریدار ایجاد ارزش میکند به طورمثال بعد از 20 سال اگر قصد فروش تایل آلومینیومی را داشته باشیم، مبلغ فروش خیلی بیشتر از خرید آن خواهد بود 

8-تاییدیه ادارات مختلف ایمنی و بهداشتی 

تایل آلومینیومی به دلیل اینکه ضد آب و قابل شستشو و نظافت کامل است مورد تایید اداره بهداشت بیشتر کشورهای جهان میباشد و همچنین به علت مقاومت بالای تایل آلومینیومی در برابر حریق مستقیم و حرارات و گرما تنها تایل مورد تایید اداره آتشنشانی و خدمات ایمنی در تمام دنیاست .

9- سبک بودن تایل آلومینیومی

تایل آلومینیومی به دلیل دارا بودن وزن بین 2000 تا 2200گرم از سبک ترین تایل های سقف کاذب در جهان بوده واین مزیت کمک زیادی به سبک سازی در ساختمان خواهد کرد .

خب ، حالا که از مزیت های تایل آلومینیومی را با تمام تایل های تولیدی حال حاضر جهان آگاه شدیم به یقین میتوان گفت هنوز کمپانی های پیش رو در زمینه تولید تایل سقف کاذب محصولی را روانه بازار جهانی نکرده اند که همه این مزیت ها را داشته یاشد و به طور کلی تمام تایل های موجود در جهان بخشی از مزیت های تایل آلومینیومی را دارا هستند.

تنها عیب تایل آلومینیومی و محصولاتی که با آلیاژ آلومینیوم تولید میگردد قیمت بالای آن است . تایل آلومینیومی یک محصول لوکس محسوب میشود و باید گفت که به دلیل بعضی از قوانین و مقرارت باید صرفا از تایل آلومینیومی برای سقف کاذب فضا استفاده کرد و غیر از این تایل ،تایل های دیگر دارای ممنوعیت هستند .

حالا اگر تصمیم به خرید تایل آلومینیومی یا مشاوره در این زمینه دارید با شماره تلفن های

021-91693121

021-26918043

021-26918047

با مشاوران و کارشناسان فروش آلوم ای جی وی در تماس بوده وضمن بازدید از وب سایت با دیگر محصولات ای جی وی آشنا شوید. 

با افتخار آلوم ای جی وی برای نخستین بار پنل های بک لایت دیواری وسقفی آلومینیومی و سی ان سی آلومینیومی را نیز به محصولات خود اضافه کرده و شما میتوانید با بازدید از وب سایت : WWW.AJVALUM.COM

از محصولات جدید بازدید و از مزایای خاص و منحصر آنان مطلع گردید .